Events
Inperspective Records Presents:
Technicality in Latvia
15th May 2015 22:00 - 06:00
This event has now passed
 • Main floor
 • Basement
  • Juri Konradi
  • Cliche / bio.codes
  • Uneven
  • Deelis
  • Breakfake
  • Juritah
Ierakstu izdevniecība “Inperspective Records” ir dibināta 1997. gadā un vairāk kā 15 gadu laika kļuvusi par vienu no populārākajiem un atpazīstamākajiem leftfield D&B žanra pārstāvjiem. Laika gaitā šīs izdevniecības paspārnē savus tagad tik populāros skaņdarbus vinila formātā izdevuši daudzi patlaban labi atpazīstami mūziķi.
Izdevniecības oriģinālo skanējumu, kas joprojām turpina attīstīties, rodot aizvien jaunas nianses, ir veidojuši daudzi mākslinieki. Lūk tikai daži no tiem: Breakage, Equinox, Fracture & Neptune, ASC, Survival, Profane, Senses, Chris Inperspective, Andy Skopes, Polska, Alpha Omega, Macc & dgoHn un Pariah, Sinistarr, Profane, Andy Skopes un Earl Grey.
Pasākumu sēriju “Technicality” Inperspective Records aizsāka 1999. gadā un šīs sērijas galvenais vadmotīvs bija vēlme klausītājus iepazīstināt ar perspektīviem, bet vēl nepietiekami atpazīstamiem D&B māksliniekiem, paralēli turpinot arī izdevniecības mūzikas un stila attīstību. Šādi “Tehnicality” ieguva pēdējo gadu modernākās Londonas klubu pasākumu sērijas reputāciju.
Mūsu nākamajā “Technicality” pasākumā, kas notiks Rīgas labākajā klubā “Cita Puse”, ciemos aicināsim pavisam īpašu viesi.
Zemāk atradīsit pilnu mākslinieku sarakstu.

Fabio UK

Fabio deju/reiva estrādē aktīvi darbojas jau vairāk kā divus gadu desmitus. Savu karjeru mākslinieks uzsāka astoņdesmito gadu vidū kā pirātiskās raidstacijas dīdžejs, sadarbojoties ar ilggadējo DJ partneri Grooverider. Šajā laikā Londonā un vēlāk arī visā Apvienotajā Karalistē savu uzvaras gājienu uzsāka Acid house, tādēļ var teikt, ka abi dīdžeji tobrīd atradās īstajā laikā un vietā.
Spēlējot agrīno house mūziku un pamazām pievēršoties tumšākai, basu piepildītai reiva mūzikai, kas vēlāk attīstījās un kļuva pazīstama ka jungle un drum and bass, Fabio turpina atrasties žanra līderu sarakstā jau vairāk kā 20 gadus. Fabio tiek uzskatīts par drum and bass mūzikas krusttēvu kopš vēlajiem astoņdesmitajiem un deviņdesmitajiem gadiem, kad mākslinieks uzsāka dīdžeja karjeru. Kā vienu no viņa slavenākajiem veikumiem noteikti var minēt apakšžanra “liquid funk” izveidi un šī stila nosaukuma izvēli.

Chris Inperspective UK

Producents, DJ un “Inperspective Records” kā arī “Technicality” dibinātājs. “Aston Villa” fans, tēvs un komiksu cienītājs.